Kalp Hastalığı Aile İçinde Çalışır, Egzersiz Riski Düşük Bağlı

sa?l?k tavsiyesi sivilceleri


(CCAP) Filipinler Çağrı Merkezi Derneği, Çağrı merkezi Sektöründe 60 dünyanın yüzde 80'i, en yüksek ciro/kayıp oranı saptanmış. Bazı şirketler, her yıl yüzde 100'e kadar çıkıyor. Part-time ajanlar 10 aydan daha kısa bir süre kalmak sırasında bir tam zamanlı çağrı merkezi agent 22 aylık ortalama bir çağrı merkezi olarak kalır. Evet.

Hayatını tehlikeye tehdit eden sahte bitkisel takviyeleri yayılması kullanarak ve bitkisel veya organik her şeyi tüketen artan popülaritesi ile. İlaç yönetim onaylar verilen bitkisel takviyeleri eğer durum buysa, o zaman neden var? İnsanların güvenliğini sağlamanın tek yolu doğru kurumuna kayıtlı tüm aday ilaçlar, yiyecek, içecekler, ve diyet takviyeleri.

Aksi halde, ağır bir toplamı için karaborsada satılan bu şeylerle daha fazla risk teşkil ederler. Eğer gıda ve İlaç İdaresi ile doğru sınıflandırma alacaklar bitkisel takviyeleri kalite ve güvenliğini temin edebiliriz. Ayrıca, insanların sağlık durumu kötüleşen belirli bir bitkisel ürün kullanımına bağlı olduğu kanıtlanmış durumda uygun şikayet etmek mümkün olabilir.

birçok durumda gitmiş olabilir teşhis edilmemiş veya bildirilmemiş Güvercinler en sık insanlara hastalık iletimi ile ilişkili olduğu (hindiler ve ördekler) (papağanlar, muhabbetkuşları, macaw'lar ve cockatiels) evcil kuşlar ve kümes hayvanları çiftliği de Chlamydia psittaci taşıyabilir, ancak 1996 yılından bu yana Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl 50'den az doğrulanmış vaka olmuştur. Bazı kuşlar sağlıklı taşıyıcı olarak hareket, daha sonra toz gibi havada olabilecek dışkı, organizmada dökülme olabilir. Belirtiler ateş ve titreme, bulantı ve kusma, kas ve eklem ağrısı, ishal, halsizlik, yorgunluk, kuru öksürük dahil olmak üzere vardır.

Lyme savaşları adresi için en makul yol” bilimsel araştırma adanmış olsa olabilir. Amerikalılar arasında yılda 300.000 yeni vaka, Lyme en yaygın arasında yer alıyor ve ülkenin en hızlı büyüyen bulaşıcı hastalıktır. Ancak, bilinmeyen nedenlerle, federal hükümet Lyme hastalığı araştırma para sadece sembolik bir miktar yatırım, Lyme hasta başına harcanan yaklaşık 75 $federal araştırma dolarla, Zika virüs hasta başına hasta ve $220 bin HIV başına $20,000 göre.

Henüz dünyada yedi kişiden biri-parazitik ve bakteriyel enfeksiyonlar 1 milyar grubunun toplam derin acı, ıstırap, yetersiz beslenme ve sık kısalmaya neden olur. Bölümü tarafından tutulmuş insanlar sık sık damgalanmış ve izole, okula ya da iş ve yoksulluk sürekli bir döngü içinde sıkışıp gidemiyorlar. Dünya Sağlık Örgütü 17 gibi hastalıklar tespit etmiş ve 2012 yılında kontrolü ve ortadan kaldırılması yönünde ilerleme hızlandırılması için 2020 yılının hedef tarih ile gerçekleştirmeye başlamıştır.

Çeşitli çalışmalarda kötü beslenme ABD'de büyük bir meydan okuma, ve küçük iyileştirme geçmiş yıllarda oluştuğunu göstermiştir. ABD vatandaşları sağlıklı bir diyet tüketen değil; ihtiyacı olandan daha fazla kalori tüketmek eğilimindedir, ve kompozisyon ideal değildir. 49 , 62 Bazı son çalışmalar, diyet BİZE bazı yönlerini mütevazı ilerleme göstermiştir, özellikle şekerli içecek tüketimi azalır. Amerika Birleşik Devletleri ulusal ve yerel düzeyde besin alımını artırmak için kapsamlı bir programa ihtiyacı vardır. Bu program, tarım üreticileri, gıda üreticileri ve perakendeciler tarafından daha vs daha sağlıklı gıda ürünleri için mali teşvikler ve caydırıcı önlemler teklif, tüketiciler tarafından seçimler için.


Bu çaba ayrıca okullar, İşyerleri ve devlet daireleri kapsamlı sağlık programları uygulamak ve sağlıklı bir diyetin önemi konusunda kamuoyunu bilgilendirmek gerekir.